Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spn
Wątek: Spn
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-16, 19:32   #156
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez marzena82 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija juz drugi dzien i nie mam zadnej informacji czy paczka juz jest spakowana, zaakceptowana wyslana itd...tez mialyscie takie przeboje z zamowieniami u slynnej Sylwii Pfajfer??
do SUNNIWA2007

nie wiem czy to już można nazwać przebojem,przecież w końcu to nie tak długo,a poza tym to wątpliwe żeby słynna Sylwia Pfajfer odbierała zamówienia!
W moim przypadku jeszcze się nie zdarzyło żeby coś było nie tak z zamówieniem,jeśli nawet już (zdarzyło się raz kiedy nie spakowali mi jednego żelu,ale tylko dlatego że brakło na magazynie,wtedy właśnie jeden jedyny raz mi ''podpadli''kiedy mnie o tym nie powiadomili)to sprawa została sprawnie rozpatrzona.[/QUOTE]

jezeli napisane jest, ze paczka jest dostarczana w ciagu 3-4 dni roboczych, a ja od dwoch dni nie mam zadnej informacji co sie z paczka dzieje, oprocz splawiajacego smsa, ze mam sobie zrobic zakupy u wroclawskiego dystrybutora, to wedlug mnie jest to olewanie klienta - jakos takie sklepy internetowe jak DR, PB itp, potrafia wysylac inforamcje, ze zamowienie przyjete, jest realizowane i w koncu wyslane... ja sama sprzedajac cos na allegro - a nie jestem firma i kupujacy doe mnie to tez osoby prywatne - informuje takiego kupujacego o wszystkim, ze kasa na konto wplynela, ze paczke wyslalam itd, wiec sorry, ale to kolejny przyklad na to, ze rozowej ekipie w glowie sie poprzewracalo! Pochlaniacz kupila tylko dlatego, ze byl najtanszy z tych, ktore mnie interesowaly, zele tylko dlatego, ze PB nie ma takich w swojej ofercie...A co do przyjmowania przez Sylwie zamowien, to wiesz, taka przenosnia miala byc, rozumiesz??!!)
p.s. poza tym jakies 2 miesiace temu logowalam sie u nich na forum - tam tez jest problem, najpierw dostajesz maila, ze twoje dane zostaly przyjete a pozniej, ze administrator przysle ci maila aktywujacego(nie wiem po co, no chyba, ze sprawdzaja, czy moja osoba jest na tyle wysokim poziomie aby mogla goscic w progach spn-owskiego forum), dzieki bogu mijaja dwa miechy a tu zadnej informacji - szczerze to nie chce mi sie juz do nich pisac, przypominac i pytac czy moje dane zostaly zauwazone!

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-02-16 o 19:37
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując