Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 17:51   #2780
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
gad też wyprobowałam zachwalaną wode Avene, a takze Vichy i Iwostinu - i w moim odczuciu nie ma miedzy nimi wielkiej roznicy, poza innymi rozpylaczami (najbardziej mi odpowiadajaca mgielke daje Avene) . Obecnie wydaje mi sie to zbednym wydatkiem. W tej roli sprawdzaja sie dobrze hydrolaty, czy tak jak piszesz woda mineralna

Ostatnio znalazłam też taka wode, ktora chetnie wyprobuje
http://www.gorvita.com.pl/rabka_spa_spray.html, kosztuje w aptece ok 12 zł.
Lubie aloes, wiec chetnie kupie wode RdL jak ją znajde, bo nie rzuciła mi sie w oczy poki co
Wyprobowania jest godna, moze przypasi i zastapoi droga termalke.

A ja zapomnialam wam napisac, ze krece sie od jakiegos czasu kolo ichnij filtrow Sunozon. Owszem kiedys mialam mleczko do dzieci jeszcze w starym opakowaniu SPF 50 i na tym moja przygoda sie z tymi filtrami skonczyla. Przechodze kryzys filtrowy i tak sobie pomyslalam, ze moze jednak taki filtra twarzowy i z Rossmanna o SPF 30 wystarczy na gebe? W zimie spewnoscia, ale moze i latem, wkocnu to warunki miejskie i sie nie opalam. Przez zimie nie uzywalam regularnie filtra i doszlam do wnioskow ze moje wielkie i rozpulchnione pory to wina filtra ( uzywam mlaczka cielesnego Avene). Sluzy mi i to bardzo ten filtr, ale od roku pory jak kratery i to nawet na czole. wygladam nie fajnie, na taka zmeczona. jeszcze w upaly bym rozumiala, bo buzia sie wted ybardzij porci i tlusci, ale w zimie? Pomyslalam ze jak bym znalazla cos gebowego co jest lekkiego i nie kosztuje majatku to bym sie na taki maly filtr (50ml) przestawila, ale jest problem. W Rossmannie najwiekszy filtra gebowy to SPF 30, nie ma nic z 50. Sunozon ma taki gebowy filtr i pisze na nim matujac , nie ma lakoholu ani konserwantow i pomyslalam sporbuje. Za niecale 4€ to mozna sprobowac, nie trzeba go wstrzasac jak te apteczne. Fakt ze chcialabym SPF 50, ale tych aptecznych 50-tek nie nakaldam juz w ilosci 2,5ml, a mniej, wiec chyba na to samo wyjdzie.Jutro zaczynam testy.

Do tego przypomnialo mi sie ze ktos kiedys sie mnie pytal czy w niemieckim Rossmannie nadal jest spraj brazujacy i dzis patrzac na filtry, spojrzalan na brazery i tak spraj byl, ale do ciemnej karnacji.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując