Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 10:49   #586
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
moja soja z Mazideł , prawie bez zapachowa , i ta od Tanatosa wydaje się być taka sama . Ja wąchałam po wyjęciu z pudełeczka obie soje , bo w pudeleczku plastikowym zapach był mocniejszy , jakby skondensowany a drugą mam probke w woreczku strunowym i zapach wydawał się inny , ale obie bez opakowań prawie zupełnie bez zapachowe . I od razu dodam , że soja mazidlowa nie rozpuszcza się cała tylko zostaje taki osad na dnie
No właśnie, dziewczyny zauważyłyście że niektóre surowce oznaczone jako "rozpuszczalne w wodzie" wcale się nie rozpuszczają a tworzą taką bardziej zawiesinę? Szczerze mówiąc trochę mnie to denerwuje bo nie lubię mieć "farfocli" w kosmetykach
Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja kręciłam już 2 razy. Za pierwszym wyszło mi super bez grudek. Za drugim trochę za dużo alginatu mi się sypło i wyszły grudki. Mieszałam to i trochę się rozpuściły, resztę nie przejmując się przelałam do mojego dozownika na żel do twarzy, który jest nieprzezroczysty, więc nie widzę czy te grudki się w końcu rozpuściły czy nie. Ale przy wyciskaniu żadnych grudek nie ma, więc zakładam że się jednak rozpuściły .
Alginat wg mnie bardzo fajnie zastępuje żel HA, więc nie rezygnuj z niego za łatwo . Za to żele z gumą ksantanową mi nie podchodzą
Jak używasz tego żelu? pod krem? zamiast kremu? z olejem? jak efekty?

Ja stwierdzam że olej z róży z Q10 jest świetny matowi i napina mi buźkę i wchłania się prawie tak szybko jak krem 5% maceratu z marchwi działa jak delikatny bronzer
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując