Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 00:20   #1667
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: Kupujemy BB Creamy III

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Ogólnie na GMarkecie drogo nie jest, przesyłka to jakieś 30-45$ (paczka 2-3kg) + lokalne przesyłki (zwykle 2-3$), to my się przyzwyczaiłyśmy, że nawet rejestrowana przesyłka z ebay z Korei jest taka tania (3, góra 8$). A zwykle przesyłka wynosi 15-25$, np. z UK czy USA.
Tanio nie będzie, ale t-a-n-i-e-j niż gdzie indziej. A to spora różnica, by zrobić opłacalne zakupy na GM trzeba wyłożyć co najmniej 150$ + przesyłka. -__- Gdybym wiedziała na czym mi zależy, co chcę mieć w pełnym wymiarze etc to nawet można oszczędzać by zrobić porządne zakupy, ale w fazie testów NEH~ ja poczekam z zakupami na GM
No ale opłacać się będzie jeśli złoży się wspólne/duuuuże zamówienie. A co Ci się spodobało zygmus, że aż na GM zawędrowałaś?
The Saem, dostępne w rozsądnych cenach jest tylko na Gmarket, Mizon - kolejne świetne ceny, czasami te ich promocje do -70%, wychodzi prawie za darmo, albo promocje 1+1. Próbki, których nie widziałam na ebayu. To raj jest, ale trzeba robić duże zamówienie, możliwe, że rozbiórkowe wyszłyby taniej, ale to trzeba przeliczyć dokładnie.
W tej chwili mam w koszyku 2,7kg, przesyłka kosztuje 34,48$

No i szukam tego suma, którego tak wszyscy chcieli


I znalazłam


Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
O matko, to ja faktycznie żyłam w świecie pełnej nieświadomości, jeśli chodzi o ceny przesyłek
mam nadzieję, że na wspólne zakupy to ta wysyłka nie będzie bardzo szarpała po kieszeni, bo mi się marzyło całe białe winko, które rozbieramy


Zygmusiu
, daj znać wcześniej jak wyjdzie kwota winka z przesyłką nim klikniesz, żeby mnie to drugie tyle nie kosztowało, bo wtedy lepiej zaczekać i zamówić na ebayu.
Wysyłka droga, ale ceny dużo niższe.
Przykład pierwszy z brzegu, krem Holiki March Moisture Full Cream, cena na ebayu - 27,99$, na Gmarket z przesyłką (kwota przesyłki podzielona równo na ilość przedmiotów w paczce) - 16,80$, nawet jak doda się ewentualny vat, to i tak wyjdzie taniej.

Edytowane przez zygmus
Czas edycji: 2011-12-28 o 00:56
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora