Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z rudego na blond
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-28, 14:48   #219
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Z rudego na blond

melduję zakończoną sukcesem walkę przejścia z rudego na blond bez dekoloryzacji
przez x lat farbowałam włosy Garnier 100% Color złotomiedziany blond. jakiś czas temu postanowiłam przejść do naturalnego koloru - średniojasny blond. od momentu podjęcia decyzji przestałam farbować włosy, a jedynie co miesiąc - półtora koloryzowałam same odrosty. dla wyrównania koloru z resztą włosów farbę trzymałam na odrostach jedynie 15 min, aby tylko lekko złapały odcień rudego. reszta włosów powoli, powoli się zmywała.
miesiąc temu podjęłam pierwszą próbę koloryzacji na blond. z polecenia fryzjera wybrałam Wellaton Rozświetlony popielaty blond 9/1. farbę trzymałam standardowo 40 min. pierwszy zabieg lekko rozjaśnił włosy, ale rude prześwity wciąż były mocno widoczne.
w ten weekend po raz drugi nałożyłam tę farbę i efekt jest super. mam piękne słoneczne blond włosy i jestem mega zadowolona


Cytat:
Napisane przez myxy Pokaż wiadomość
Mam obecnie czerwony kolor i chciałabym domowym sposobem przejść na blond. Moje pytanie, to: jaki kolor wyjdzie mi jeśli nałożę na czerwone włosy farbę sklepową np. garnier - jakiś jasny blond? Wyjdą mi pomarańczowe?
jeśli Twój czerwony jest intensywny nie polecam kominować z blond farbą. mogą wyjść pomarańczowe. poczekaj aż się trochę spierze - możesz sobie kominować tak jak ja (opis wyżej) i stopniowo przechodzić do blondu
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując