Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-09, 22:14   #1
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda

Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D


Witam
więc tak, przyblizając moją osobę
30-to letnia Matka 2 małych dzieciaków
Chcę zmienić kolor włosów na bardziej przypominający mój sprzed lat (teraz bardziej mysie z siwkami) Wcześniejszy kolor pokażę w załączniku.(ostatnie zdjęcie, jak da się zauwazyć )
Prosze o porady, WŁOSY szczególnie, jaka fryzura i czy kolor dobry, makijaż, tez moze być. Na zdjęciach pokażę sie z prawie każdej str.
Błagam o pomoc szczególnie w kwestii fryzury. Chciała bym zapuścić włosy, lecz to co mam teraz to jedna wielka tragedia i nie wiem co robić, ściąć i zapuszczać tworząc jakąś bazę do zapuszczania, czy zostawić?
Cerę mam nijaką, ale jestem w trakcje rzucania palenia (od wczoraj ) wiec na pewno jej stan się poprawi.

Zdjecia robiłam całkowicie na surowo , bez kompletnie zadnego makijazu. (nie jestem fotogeniczna, do tego mam dośc nie regularne rysy twarzy)

Oczy mam brązowe, i piegi oczywiście (niestety moja urodę dopełniają kremowe ząbki jakie posiadam od dziecka i zadne wybielacze nie pomogą- na szczęście na zdjęciach nie widac )

Zapraszam, do komentarzy i porad.
(w następnym poscie postaram sie wstawić to co już kiedyś było)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0203.jpg (80,1 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0145.jpg (63,5 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0156.jpg (67,8 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0184.jpg (80,1 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0148.jpg (68,5 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0178.jpg (84,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0173.jpg (70,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (42,8 KB, 97 załadowań)
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując