Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 11:19   #3178
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zdecydowanie lepiej oczyszcza Himalaya i nie jest tak agresywna jak TBS (mi po niej pękło naczynko na nosie, bo ma alkohol w składzie), miodla to takie zielone błoto, pachnie henną, bardzo dobrze oczyszcza, wysusza jakieś wypryski (mi bardzo pomogła po ostatnim wysypie), pięknie zwęża pory i matuje mi zostało jej już na jedno użycie, ale chętnie sobie sprawię kolejną tubkę
TBS jest fajna, to taka gęsta pasta, ma drobinki, którymi przy zmywaniu można wypeelingować twarz, dobrze odświeża, też matuje, ale trzeba uważać z nią przy wrażliwszych naczynkach
obie zastygają, więc trzeba ciągle zwilżać wodą, ale to już taki wymuszony minus

Blokera używam sporadycznie, szczególnie rzadziej po tym jak mojej mamie ściemniała skóra pod pachami po nim (używała znacznie częściej niż ja), na tyle co używam muszę powiedzieć, że działa
jak dla mnie to on zawsze był dość rzadki, ale może się mylę
Dziękuję Jak wykończę maskę z Queen Helene to na pewno kupię coś z TBS a Himalayę jeśli upoluję stacjonarnie, bo na allegro 1 rzeczy się nie opłaca.

Mi się wydaje, że właśnie był trochę bardziej oleisty a teraz strasznie spływa, nie da się go normalnie nałożyć. Chyba wrócę jednak do Etiaxilu wiosną

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Kilka ostatnich drobiazgów. Dosłownie kilka bo jestem na odwyku
Widzę same wizażowe hityKtóra dwufaza jest wg Ciebie lepsza?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wklejam mój zbiór

Na zdjęciach są kosmetyki, których aktualnie używam oraz część moich zapasów - takich, których już kiedyś używałam, więc mogę się wypowiedzieć na ich temat i kilka takich, których stosowanie rozpocznę lada dzień. Pozostałych nie fotografowałam
Wow Same smakowitości

Też mnie zainteresował tonik, bo kilka razy się nad nim zastanawiałam w sklepie, ale widzę już odp

Jak się spisuje żel Facelle?Używałaś go może tak jak blogerki do mycia włosów?Ostatnio ciągle na niego trafiam na blogach
Zazdroszczę Balei
Polecasz kremy do rąk Isany?

Podziwiam ilość kremów do twarzy.U mnie schodzą bardzo wolno i nudzą przez to już w połowie tubki/słoiczka
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując