Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 20:25   #4310
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ten z linka to healthy flawless skin foundation powder spf 20.

Daj znac jak sie sprawuje ten Twoj podklad

Ja szukam czegos w kompakcie-kremowe jakos mnie nie lubia.Szukam alternatywy do mineralow sypkich(wkurza mnie powoli ten wszedzie osiadajacy puder).Lumiere chyba nigdy nie wprowadzi mineralow w kompakcie wiec czas sie rozejrzec za czyms innym
Ah, to wiem o który chodzi. Nie miałam go, ale też w sumie mnie korci Ja od dawna również używam minerałów - w sumie nie mam nic do proszkowej formy, ale czasami mnie nachodzi spróbowanie czegoś innego stąd właśnie pomysł na zamówienie tego podkładu z 100% pure. Dam znać czy mi przypadnie do gustu - konkretniejsze testy pewnie w weekend, bo w tygodniu nie bardzo mam jak.

U Ciebie na blogu jeszcze bardzo zainteresowało mnie to mydełko Dead Sea Warehouse. Szkoda tylko, że nie wysyłają do Polski Znalazłam je jeszcze na amazonie, ale też bez wysyłki do nas

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No i kliknełam..aż mi kartę kredytową zablokowali.. Dorzuciłam szampon innersence, myjadło z AHA i maseczkę Auromere..

Anula_ga!!! Ktoś tu zasłużył na klapsy!!!!! Co to za gratisy w przesyłceeeeeee????

Na zdjęciu wspólne Anulowe zakupy z iwosa. Częściowo gratisowe dzięki Anuli
1. Balsam Herbfarmacy - na pierwszy niuch, rzeczywiście CIF, ale po chwili pachnie bardzo ładnie..jakoś tak lawendowo???? Mi się podoba
2. Herbfarmacy - balsam na bolące mięśnie - był na wyprzedaży, więc się skusiłam. pachnie ziołowo..jeszcze nie macałam
3. Krówkowy ruski peeling do ciała Mniam..
4. Maska czekoladowa raw - Gaia - zaraz idę nakładać
5. Olejek różany - próbki Herbfarmacy (cudny zapach, ale chyba muszę na kilka dni odstawic tłuściochy, bo mnie wysuszyły
6. Mallow Beauty Balm - Herbfarmacy (na zapas mini)
7. Próbki: John Masters serum do tłustej, neobio maseczka i peeling

Uwielbiam dni kiedy przychodzą paczki z niespodziankami Dziekuję Anula_ga!!!!!!

Piękne zakupy
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora