Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 11:16   #2708
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A, to dlatego . Nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę takiej długości!

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
morelle pokaż jakies zdjęcia wloskow
Zrobię i wrzucę A Ty co teraz masz na głowie bo już nie wiem ?

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Ja też mam już włosy do pasa

morelle zdradziłam naszą 300 z 200, efekt wg mnie bardzo podobny ale troche dłużej się trzymał

od farbowania mijają 3 miesiące, wybieram się do fryzjera podciąć trochę włosy i zafarbować przy okazji bardzo korci mnie ombre... sama nie wiem jaki odcień, na pewno nie blond bo i tak by nie wyszedł na moich ciemnych włosach, ale coś na pograniczu karmelu...

Dziewczyny jak myślicie czy 3 miesiące to wystarczająca przerwa od farbowania? Gdy ostatnio pytałam o to fryzjerkę to mówiła, że jeśli chcę ombre to muszę jak najdłużej te włosy przetrzymać żeby farba była dobrze wypłukana. Nie wiem czy 3 miesiące wystarczą i czy złapie kolor do tego trochę obawiam się zniszczenia włosów... mam już takie długie...

Sama nie wiem co robić, to ombre kusi mnie od kilku lat ale ciągle nie mam odwagi. Zobaczę co fryzjer powie, może w ogóle nie będzie chciał ruszyć takich ciemnych włosów to wtedy zrobię jeden kolor jak zawsze, ale potrzebuję jakiejś zmiany...
O nie! Hehe, ja ostatnio nad tym myślałam, ale jednak 300. Myślę, że 3 miesiące wystarczą. Mi bardzo podobają się karmelowe, jednak mi jest najlepiej w ciemnych. Pokaż foto jak się zdecydujesz
Też jestem zapisane na podcięcie i już płaczę hehehe

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Postanowilam pokazac wam efekt koloryzacji numerem 412 mrozne kakao. Kolor na poczatku byl bardzo ciemny i faktycznie zimny, ale ladnie sie wyplukuje i po kaZdym myciu jest jasniejszy a zarazem nadal gleboki i ladny. Wlosy nabralu polysku, jednakowoz ja bardzo je odzywiam i nie wiem jakie sa efekty na włosach zniszczonych. Nastepnym razem jednak uzyje 403 czekoladowy piernik, bo zimne odcienie jednak nie dla mnie ciekawa jestem tylko, czy kolor zlapie na tym ciemnym odcieniu. Narazie sie tym nie zamartwiam, jeszcze duzo myc glowy przedemna
Ładny, ale ja wolę ciepłe kolory.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując