Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-25, 18:22   #3472
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo blada i na mnie te jasne kolory tez kiepsko wygladaja. Efekt nude to daje u mnie Lustering

Gratuluje zakupow
Salon Rouge jest piekna, jedyna jej wada to nierownomierne schodzenie z ust.

Ja kliknelam sobie Lovelorn, Vegas Volt i Impassioned. I na tym zakoncze. Za pare dni wpadna jeszcze dwie rzeczy z limitowanki Rihanny, do tego te zamowienia z Douglasa. Ban zakupowy na kilka miesiecy.
Chyba sobie możemy przybić piątkę z typem kolorystycznym a przynajmniej mamy jakiś wspólny mianownik u mnie też lustering, lady bug, fuksjowe, rebel wyglądają naturalnie a te blade róże i nude.. szkoda gadać.

co jeszcze masz w zbiorach? po Twoich zakupach widzę bardziej wiosenno-kolorystyczne upodobania (lustering jest zimowo-wiosenne)

Ostatnio kupiłam fanfare i jest całkiem ok (też wiosenny kolor)

Może wywalę angel z koszyka i wrzucę Impassioned, już ileś się nad nią zastanawiam

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo blada i na mnie te jasne kolory tez kiepsko wygladaja. Efekt nude to daje u mnie Lustering

Gratuluje zakupow
Salon Rouge jest piekna, jedyna jej wada to nierownomierne schodzenie z ust.

Ja kliknelam sobie Lovelorn, Vegas Volt i Impassioned. I na tym zakoncze. Za pare dni wpadna jeszcze dwie rzeczy z limitowanki Rihanny, do tego te zamowienia z Douglasa. Ban zakupowy na kilka miesiecy.
A co tam od Ryczanny kupiłaś?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora