Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-15, 20:54   #3875
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez andzelika123 Pokaż wiadomość
Chimay własnie też widziałam to serum na różnych stronach, tyle że z reguły jest ono dostępne dla kosmetyczek. A na allegro widziałam, że sprzedają na ampułki po 15 zł/szt. To też średni interes, ale z drugiej strony wywalić 140 zł na coś co nie wiadomo czy skutkuje. Krem o nieznanej ilości kwasu pirogronowego już kiedyś miałam, ale z firmy Bandi i zupełnie na mnie nie działał, chociaż któż wie jaki jest ten. Jak już opracujesz jakiś plan na wiosnę to proszę o podzielenie się nim z mniej doświadczoną koleżanką
Ten Bandi też mi przeleciał gdzieś tam przed oczami, ale właśnie widzę, że nie ma stężenia, więc jak dla mnie to nie warto sobie głowy zawracać.
Jak tylko coś sobie dobiorę, to na pewno się podzielę Ale na bank będą to gotowce, jeśli się zdecyduję na jakieś większe złuszczanie, to kupię też neutralizator i coś łagodzącego na potem.

Mieszania mam już naprawdę dość. Dziś musiałam ogrzewać porcję salicyla w kąpieli wodnej, słoiczek się wywalił, musiałam robić nową, kwas mi się porozsypywał. Do z taką robotą.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-02-15 o 20:57
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując