Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 07:59   #4840
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły mydełka z Pszczelej. Raju jak one pięknie pachną
Normalnie można je zjeść
Dorwałam te mydła babydream w Rossmanie, mają taki fajny "dzieciowy" zapach, dawno już takich zapachów w domu nie miałam


Kupiłam też tonik alterry z orchideą,w promocji chyba za 6,99.
Widziałam Korah że nie spisał się u Ciebie, ale po kilku użyciach na razie mi krzywdy nie zrobił. Jestem w trakcie kuracji cosmelanem i RAZ zapomniałam nałożyć rano filtr, normalnie nic by nie było, bo 8 godzin spędzam za biurkiem, ale akurat tego dnia jechałam po południu samochodem, słońce prosto w twarz. No i niestety z powrotem twarz czerwona jak poparzona wrzątkiem (czyli jak zaraz po nałożeniu maski). Hydrolaty jeszcze bardziej podrażniały, a ten tonik mam wrażenie że złagodził. Do tego alantan dermoline na noc na twarz i powoli wracam do normalności.

Ja też lubię zapach mydełka BD
Co do toniku, to mnie nie dawał uczucia odświeżenia, lepił się, ani też nie widziałam szczególnego działania na korzyść skóry, ale nie był jakiś najgorszy. Jak tak patrzę na datę recenzji, to miałam go już jakieś 4 lata temu
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora