Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe firmy Vipera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-12, 16:34   #109
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Kosmetyki kolorowe firmy Vipera

Cytat:
Napisane przez dorotapieczyska Pokaż wiadomość
Ja robiłam zakupy w sklepie internetowym Vipery i działają bardzo szybko. Chwalą się że wysyłają w max w 24 godziny i rzeczywiście tak jest. Dostałam paczkę błyskawicznie. Ceny w sklepie internetowym mają dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Jednym słowm bardzo opłaca sie kupować przez internet.
nie chcę się sprzeczać, bo każda z nas ma inne zdanie, tylko chodzi o to że niezależnie od tego jak szybko wyślą, a przeważnie we wszystkich sklepach szybko wysyłają, to ta przesyłka może lezeć na poczcie... tygodniami. Mówię to z przekonaniem, bo właśnie mija drugi tydzień czekania na paczkę wysłaną 'od razu' z allegro. Zatem hasło "szybka przesyłka" mnie w ogóle nie przekonuje Inna rzecz że jakbym znalazła jakieś jeszcze osoby które zamówiłyby ze mna za jednym razem (żeby podzielić sie kosztami przesyłki) to bym się zdecydowała ale na to się nie zanosi dlatego tak mi zalezy na adresie sklepu a przeszukałam już pół warszawy pozdrawiam

sory za lekki off

olakisiel - chciałabym jeszcze zapytać skąd ta informacja, że w płynie są dla soób starszych? czy to jest na opakowaniu? bo pierwszy raz coś takiego słyszę, a korektory w płynie zawsze wydawały mi się znacznie lepsze pomimo młodego wieku mego.
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując