Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 15:29   #1421
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no właśnie, te ceny... ale z tańszych również co nieco było polecane. żelik ziaji nie jest głupim pomysłem. dla odmiany można zamiennie np. z micelem ciemnoniebieskim ziaji sopot stosować. takie micele świetnie usuwają makijaż, sebum itp i nie zabierają skórze wilgoci. w kremik może lepiej wtedy zainwestować z tych aptecznych- jak zaoszczędzisz już tyle na myjkach, tonikach itp, to może da radę... jakieś urodziny się zbliżają? powiedz rodzinie, żeby zamiast kupować pierdołki, czekoladki itp, pomogli ci finansowo w zakupie kremu na jaki się zdecydować, to nie wiem... z iwostinem mam zero doświadczenia
wydaje mi się to rozsądnym pomysłem. poczytam sobie analizy kosmetyków Ziaji, KWC i spróbuję coś wybrać dla siebie.
jeśli miałabym pewność, że drogie kosmetyki zadziałają i będę z nich zadowolona na pewno bym kupiła, po prostu nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. ale cóż. czeka mnie chyba jednak metoda prób i błędów.

Cytat:
Napisane przez Clarissa:)
Ja mam dość spore doświadczenie z Iwostinem . Miałam emulsję matującą i nie byłam zadowolona - ani to nawilża ani to matuje... Fakt, że było to dość dawno kiedy jeszcze stawiałam na matowanie a nie nawilżanie ale tak czy siak teraz też by mi się nie podobała . Za to krem nawilżający ( ten bez filtra) mam już drugi raz(raz starą, raz nową wersję, jak dla mnie się nie różnią)i mimo tego, że czasem go zdradzam jakoś skruszona zawsze wracam . Dość dobrze nawilża, zostawia lekką warstwę ochronną, raczej nie zapycha... Wystarczy lekko oprószyć czymś matującym. Go mogę polecić .

ja się dziś drugi raz dziabnęłam tą emulsją matującą (starczyło mi z próbki) i hm. mimo dużego wysiłku dziś cera nie była błyszcząca, ani przetłuszczona jak dawniej. może już nie było tak idealnie jak wczoraj, ale w dotyku nie była taka tłusta. to chyba dobrze rokuje, prawda?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora