Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - suknia: kupujecie, szyjecie, czy wypożyczacie??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-15, 19:32   #46
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: suknia: zdecydowałam sie na suknię

Tajusiu bardzo dziekuje za akceptacje mojej slubnej kreacji to miło... Opowiem Ci krótko jak ja wybrałam, bedzie krótko bo nie miałam duzego problemu.
W wyobrazi miałam ja od roku, wpływ miał tez wizaz, bo przewineło sie tu tyle slubnych zdjec... Ja mam 164 wzrostu (buty 38), wiec widziałam ze nie bedzie mi dobrze w bezach na duzych kołach i tysiacem falban. Wiem ze dziewczyny które slub biora w sierpniu juz dawno wiedziały co beda miały na sobie, a ja 0... bałam sie pojsc do salonu bo myslałam ze to co sobie wymarzyłam bedzie wyglaładało fatalnie. W sobotę, czyli 4 dni temu poszłam z narzeczonym pierwszy raz na przymiarki. Sobie, jemu i paniom w salonach podobałam sie włanie w takich modalach jaki wkleiłam i koniecznie ecru lub złoto bo mam urodę taka jak widać... zastanwiałam sie tylko jaki gorset, zeby nie było tak banalnie. Wczoraj poszłam do krawcowej i pokazała mi własnie stare złoto. SUPER! Dzis jeszcze zaliczyłam 5 salonów, ale to bardziej dla kolezanki, która koniecznie chciała poogladac mnie w róznych sukniach. Dzis przymierzałam złote, brudnoróżowe tafty, tez fajne, ale one wyglądaja ładnie na takich rozłozystych spódnicach i wysokich osobach. Chociaż jak załozyłam suknię w 2 kolorach złota, pomarszczoną to nawet facet, który przyszedł z narzeczona chyba powiedział ze wyglądam super Sobie tez sie podobałam, ale w takiej wydłużającej, wyszczuplającej, w litere A chyba bardziej.
No i okazalo sie ze przymierzanie sukien to fajna sprawa, bo obawiałam sie rozbierania, ubierania, min pań w salonach, a okazały sie byc sympatyczne, doradzają , kombinują i wszystko sprawnie przebiega.
A czemu Tajusiu masz się załamać? Jaka chcesz suknie?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując