Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-28, 08:17   #403
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny!!! Ja wlasnie mam próbki różnych odcieni EDM, zarówno podkladów jak i pudrów, które zmieszalam dla uzyskania odcienia i baze. Wlaśnie mam je na twarzy, bo znalazlam gdzieś stary pędzel plaski, może to nie jest oryginal flat top, ale tak wygląda. Muszę przyznać, że z nakladaniem poszlo mi lepiej niż wcześniej gdy nakladalam je gąbeczką. Zrobilam sobie trochę maskę, ale ogolnie jestem dość zadowolona, niestety podklad slabo wygladza, mam wrazenie ze wydobyl to czego bez makijażu w ogole nie widac, jakies grudki podskórne. Ladnie kryje przebarwienia i matuje już trzecia godzinę. Ale zdziwilam się, bo jednak wyszedl mi jasny odcień, a mam bardzo jasną cerę, a podklad jest dużo jaśniejszy. Mam też zastrzeżenia do wygladu okolic oczu, być moze to kwestia wprawy ale podkreślil wszystkie linie i zmarszczki. Przekonalam się do nakladania takim pędzlem, nie jest źle, nawet szybko mi to poszlo i równomiernie ,ale z efektu nie jestem do konca zadowolona. Czy podklady innych firm się różnią jakoś znacznie? Czy raczej efekt jest podobny?
Dotychczas używałam jedynie Lumiere, i u mnie jest dokładnie odwrotnie, nie wychodzi maska, bo też oszczędnie nakładam; krycie jest z tego samego względu umiarkowane; ale za to ładnie wygładza, ujednolica kolor cery, dobrze matuje, ale jest zima wiec...; z bliska widze ze nie zakrywa wszystkich niedoskonałości, ale z daleka lekki fotoszop
wielkim plusem minerałow jest to że możesz pod nie nałożyć ulubiony krem, serum, filtr w dowolnej ilości i nie martwić sie o kolejną warstwe "klajstru" w postaci płynnego podkładu
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując