Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-10, 21:25   #1052
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez ssijmaua Pokaż wiadomość
właśnie chodzi o to, że przymierzałam szalenie wiele kremów i bieli. prawdą jest, że te bardziej wpadające w róż są lepsze. kiedyś myślałam, że czerń do mnie nie pasuje, tak samo myślałam o granacie. nosiłam różne, nawet neonowe kolory. może o to chodzi, ale neony się okropnie gryzą z moim wyglądem. za to czerń i granat, im głębsze, tym bardziej podkreślają w sumie wszystko. próbowałam już różnych szminek, bo mimo iż nigdy się nie malowałam szminką, to wiele testowałam. bardzo do mnie pasuje jasny, lekko szarawy róż.
wiesz, przeczytałam wszystkie Twoje posty i nadal nie odpowiedziałaś na pytania, które Ci tu zadajemy jako pomocnicze. wypiszę tutaj te które mi się najbardziej nasuwają, a Ty postaraj się na nie odpowiedzieć jak najkrócej i bez dygresji

w jakim kolorze od bieli do kremu jest Ci najlepiej (jednym)?
w jakim kolorze od czerni do ciemnej szarości jest Ci najlepiej (jednym)?
jakiego stopnia nasycenia - rozmycia wymaga kolor, żeby był dla ciebie najlepszy?
w jakich kolorach wyglądasz lepiej: jasnych czy ciemnych?
jaki granat jest dla Ciebie najlepszy (czysty czy wyszarzały)?
jak bardzo chłodny musi być Twój idealny kolor (skala: od 3 znaczącego absolutnie do 1 znaczącego raczej)?

dodatkowo na fb jest anglojęzyczna grupa Find my season. dziewczyny świetnie doradzają m. in. z kolorów pomadek (tylko musza być takie ogólnodostępne, popularne marki).
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora