Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-22, 21:36   #602
ruise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Zyta farbowałam tym 0,1 na swój poziom około "6" więc musiało wyjść ciemno

Ruise ja też już mam swoją Khadi Orzechową I też póki co nie wiem co z tym począć. Instrukcja to kartka formatu A4 Nie jarzę z tego niccccc. Byłam się dziś podciąć (jednak) więc teraz mam włosy tak do ramion i też nie wiem jakie proporcje zastosować. Chyba się "na oko" sypnie.

Inna sprawa - tam pisze, żeby dodać ciepłej wody i potem owinąć ręcznikiem włosy - ale gdzieś czytałam, że wtedy tworzą się ciepłe refleksy... a tego nie chcemy...

Ale zdanie z ulotki, że można farbować tak często jak tylko się chce jest PIĘKNE!

Do mnie trafiła instrukcja po niemiecku, nie polecam ;dd tak patrze na te zdjęcia z tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504604 i widze że wychodzi rudy jak nic. Moje włosy są teraz rude, więc troche to mnie martwi. Z drugiej strony tak jak mówisz, to zdrowe dla włosów, można farbowac i farbować ;D

Przycięłaś te końcówki ? Podobno fajny kolor mialaś na nich Moje są już ciemnego blondu, chyba wole mieć rudee. Jakoś mnie teraz odrzuca blond. Ble
ruise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując