Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 14:43   #3488
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cześć dziewczyny . Dzisiaj postanowiłam poszerzyć działanie wielbionych przeze mnie olei o metodę OCM. Olejowanie włosów i łykanie tranu oraz oleju wiesiołka ma na moje suche ciało zbawienny wpływ. Zanim dowiedziałam się o OCM przez 2 miesiące 2 razy dziennie zamiast kremu (często mnie uczulają i wcale nie pomagają mojej suchej skórze) nakładałam na twarz oliwę z oliwek. Rewelacja, skóra nawilżona, nie świeciła się, nie była ściągnięta, pod makijaż jak znalazł, pory niezapchane. Potem wypróbowałam olej sezamowy, ale zbyt słabo natłuszczał mi skórę, ściągnięta aż piekła, dlatego z braku laku przerzuciłam się na tłusty krem oliwkowy z Ziaji, który miałam na stanie - też b. dobrze się spisuje. Chciałabym za jednym zamachem załatwić demakijaż, mycie i natłuszczanie skóry. Cerę mam suchą, skłonną do podrażnień i alergii, ze świecącą się strefą T. Moja dzisiejsza mieszanka: 1 łyżeczka oleju rycynowego i 4 łyżeczki sezamowego, przesuszyły mi skórę. Dołożyłam kolejne 2 łyżeczki sezamu do mieszanki. Myślę, że potrzebny mi bardziej tłusty olej, dlatego planuję dokupić oliwę z oliwek i ją stosować przy OCM. Kusi mnie olej winogronowy. Myślicie, że byłby wystarczająco tłusty? Bo nie chcę kupić kolejnego sezamowego bubla - jego chyba zużyję do picia.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując