Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 21:24   #920
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio odłożyłam trochę pieniędzy i postanowiłam kupić na BU czysty żel hialuronowy. Jako, że mam cerę odwodnioną i trądzikową to zdecydowałam się już na pewno kupić również olej arganowy 100%. Pomyślałam, że kupując ten z BU razem z żelem i będzie taniej za przesyłkę, ale na KWC zobaczyłam, że jakaś dziewczyna napisała, że to nie jest prawdziwy olej arganowy. Pisała, że gdy kupiła w innym sklepie prawdziwy olej 100% to zobaczyła różnicę- podobno bardziej śmierdział i był ciemniejszy niż ten z BU.
To jest skład tego z BU: Organic Argania Spinosa (Argan) Nut Oil, Mixed Tocopherols (wit. E)

Inna dziewczyna też na KWC napisała, że wyczytała na stronie innego olejku, że nie powinno się olejków w ogóle o takim składzie nakładać na twarz u osób z tendencją do zapychania.... Nie wiem co o tym myśleć.

Po pierwsze trochę obawiam się, że witamina E dodatkowo mnie zapcha, a po drugie mam wrażenie, że to faktycznie może być bubel. Nie chcę jednak przepłacać zamawiając olej z innego sklepu. Co myślicie?
A jaki żel, 1%? Odradzam szczerze-stosowalam w różnych kombinacjach na mokrą skórę,z olejem, bez oleju.Tworzy taką powłokę ,maskę a pod nią skóra nadal jest sucha jak wiór.Takie mam odczucia.Co do arganowego to bym dała sobie spokoj, to nie jest chyba olej do cer trądzikowych,tak samo wit.E.Ale to tylko moje zdanie, mi poprostu takie coś nie służyło.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość



Cetaphil miałam MD, zaleciła mi go dermatolog, może trochę zapychał ale to co zrobił mi z twarzą... Wtedy chyba nie miałam jeszcze większych problemów naczynkowych, od niego mi się chyba zaczęło. Po nałozeniu tego na twarz skórę miałam czerwoną i piekącą, oczywiście rumień początkowo znikał po jakimś czasie ale potem to już został Jak to możliwe, że hipoalergiczny balsam mi takie cos zrobił
Ja miałam ten wychwalany na KWC krem, dziadostwo jakich mało.Skóra zapchana, świecąca się, jakaś taka poszarzała, mi ewidentnie nie służył.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora