Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 09:18   #926
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, ja Was jednak będę namawiała na naturalną pielęgnację Poczytajcie sobie na stronie solgar.pl o oleju z dzikiego oregano:

Skóra pokocha oregano: Od tysięcy lat oregano jest stosowane także w medycynie. Sięgano po nie zamiast antybiotyku. Zwalcza wirusy, bakterie, grzyby. Szczególnie silne działanie ma olej z dzikiego oregano. Wyciska się go na zimno wydobywając z rośliny moc przeciwutleniaczy. Szczególnie silne działanie mają fenole - karwakrol i tymol. To je uznaje się za szczególnie skuteczne w walce z bakteriami, grzybami, wirusami. Nic więc dziwnego, że i nasza skóra może pięknieć pod troskliwą warstwą oregano.

Precz z trądzikiem: Porad jak stosować oregano, by pozbyć się trądziku trzeba słuchać mając w pamięci, że olejek z tej rośliny ma silne działanie. Lepiej wiec nie stosować go bezpośrednio na skórę, lub robić to bardzo ostrożnie. Sprawdzonym sposobem jest zmieszanie kilku kropli olejku z oregano z oliwą z oliwek (dobrej jakości extra-virgine) i rozprowadzenie takiego elkisiru wacikiem kosmetycznym po miejscach, w których występuje trądzik. Można także przyjmować doustnie kapsułki z olejem z dzikiego oregano.

Acha, a propos kwasu hialuronowego - Saluterra ma 2% stężenia kwasu wysokocząsteczkowego, który super się wchłania i nie pozostawia na skórze takiego filtra jak ten z BU, który mi akurat bardzo nie przypasował.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Ślimaczka nie miałam, ale dziewczyny tutaj bardzo polecają Mnie przekonuje wszystko, co naturalne, więc pewnie ten kremik jest fajny
Ja osobiście używam produkty Saluterra, mają np. super krem na trądzik. Lubię też niemiecką Weledę i Laverę. Poza tym lubię produkty Bioderma z apteki.
Najlepsza metoda to taka, żeby samemu spróbować, co pasuje Twojej skórze
Powodzenia
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora