Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 10:20   #1388
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Oczywiście trudno ci nie przytaknąć, dobrze wiem że nie wszystko nadaje się pod oczy np kremy z filtrem których używam do twarzy pod oczy są do bani. Jednak muszę przyznać, że odkąd analizuję sobie składy i sięgam po te bardziej naturalne, o prostych składach kosmetyki to ich wielofunkcyjność jest dużo większa i efekty dużo lepsze. Nie mówię też że jeden krem do wszystkiego wystarczy. Oczywiście że nie Różne też są skóry, ich wrażliwość i problemy, ale na pewno krem do stóp na pryszcze się nie sprawdzi itp.;-)

Jestem zdania, że nawet naturalny krem do stóp można
użyć na problematyczna nawet cerę i to czasem z większym powodzeniem, niż preparat stricte do niej przeznaczony, gdyz zwykle kremy do stóp zawierają dużo odświeżajacych, antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych skladników . Oczywiscie nie każdy, ale na pewno by się kilka znalazlo. Mam jeden krem uniwersalny, który niby pomaga goić trądzik, a z powodzeneim używam go do dloni i do stóp, gdyz jest tluścioszkiem. I zgadzam się z tym, że kosmetyki naturalne są bardziej uniwersalne od zwyklych. Nawet balsamy do ciala nadają się pod oczy.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-16 o 10:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując