Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 20:57   #239
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
To niezupełnie tak. Trzeba się trochę skupić, być bez makijażu, mieć dobre światło. Zasłonić farbowane włosy. Zastanowić się trochę, poprzyglądać kolorom i obserwować skórę i twarz. Nawet osoby, które znają swoje najlepsze kolory często są zaskoczone.
Nawet pastelowe czy jaskrawe kolory mogą być bardzo różne od siebie, chodzi o to, żeby nauczyć się rozpoznawać te różnice i kolory z palety swojego typu.

Już tu kiedyś pisałam, jakie porównania są najważniejsze:
-porównanie wpływu śnieżnobiałego oraz złamanych bieli - kremowego i chłodnego ecru.
-porównanie głębokiej czerni z innymi bardzo ciemnymi kolorami - grafitowym i ciemnobrązowym.
-porównanie odcieni bardzo ciepłych i bardzo chłodnych
-porównanie odcieni o różnym stopniu jaskrawości/zgaszenia
-na koniec określenie stopnia w jakim kolor powinien być ciepły/zimny i zgaszony/czysty, żeby było nam ładnie

Dla każdego jest jakiś żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy i niebieski.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Będę miała trochę czasu w weekend, to spróbuję przeprowadzić taki test, albo chociaż jego namiastkę, bo niestety nie dysponuję większością kolorów z poszczególnych palet. Poza tym te wszystkie kolory np. z palet zimy (wydaje mi się że jestem jakąś zimą) wyglądają dla mnie bardzo podobnie.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest teraz online Zgłoś do moderatora