Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 20:43   #1392
iaisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Blizny potrądzikowe

WITAM

Na ten temat bylo zapewne wiele watkow, ale nie moge poradzic sobie akurat z moim problemem. Chodzi o blizny potradzikowe. Tradzik wystepuje u mnie od jakis 3-4 lat (mam 16 lat). Miejsca występowania to twarz, dekold, ramiona, plecy i ostatnio nawet nogi (okropność!) . Udałam sie do dermatologa dopiero nie dawno. Wiem, ze zrobilam z tym blad, ale zawsze jakos to odwlekalam :| Lekarz przepisał mi zel Benzacne 5% i zel Klindacin T. Fakt faktem, ze bardzo mi pomagaja . Na twarzy juz prawie nic nie zostalo, plecy tez sie ladnie goją, chociaz na nogach wciaz wyskakuja nowe pryszcze. :|

W tym momencie jednak, najbardziej boję się o blizny potrądzikowe, które zostały mi na plecach. Mam ich na prawdę sporo. Lekarz polecił mi maść Cepan. ale z tego co czytałam na forach, nie zawsze on pomaga i ma okropny zapach, co mnie do niego odrzuciło . Wiele z was poleca No-Scar z macicy perłowej. jest to z tego co zauwazylam dosc drogie, bo ok 40-50zl. Jednak czy na prawdę pomaga.?

Chciałabym wyleczyć te blizny w całości, aby najlepiej nie zostało po nich śladu! Moim najgorszym błędem było wyciskanie wszystkich pryszczy i bardzo tego zaluje ;// . jednak, czy jest jakas nadzieje ze W CALOSCI WYLECZE BLIZNY POTRADZIKOWE.? nie są one bardzo wyrazne, chociaz jest ich duzo.. Prosze o odpowiedzi, a najlepiej o komentarze osob ktore stosowaly juz wymieniony No-Scar. dziala.? i jakie przynosi efekty.?
iaisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując