Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Propozycja: "podziekowania" i "placenie za glupote"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-31, 18:39   #6
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: Propozycja: "podziekowania" i "placenie za glupote"

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Witam
Od jakiegos czasu uczestnicze dosc intensywnie na forum "zrob to sama". Wiele watkow zawiera problemy wizazanek na ktore sypia sie rozne podpowiedzi i rozwiazania. Proponuje zatem wprowadzic (zgapilam to na innych forach) tzw. automatyczne podziekowania (na jednych forach byly to piwa, cukierki a na innych poprostu podziekowania). Wtedy bez zbednych tresci mozna zobaczyc kto komu pomogl i kto komu za co podziekowal, i ile kto tych podziekowan posiada. Poznac po tym fachowcow w swojej dziedzinie

Druga moja propozycja jest karanie za glupote i bezmyslnosc. Zauwazylam iz zdazaja sie uczestniczki nie czytajace wogole regulaminu, na skutek czego pojawiaja sie denerwujace sytuacje: uczestniczki zakladaja kilka watkow o tej samej tresci (na przestrzeni na przyklad jednej godziny), pisza te same tresci w kilku watkach, nie korzystaja z wyszukiwarki piszac o podanie konkretnych przykladow na maila, a juz kompletna glupota jest powielanie takiej prosby "wyslij mi tez" "mi tez"...
Za takie bezmyslnosci proponuje kierowanie tychze uczestniczek do wplacenia symbolicznych 5zl na poczet forum, a jak juz dokonaja wplaty poinstruowanie ich o zasadach lub wskazanie rozwiazania istniejacego juz na forum.
Kazdy chcialby od razu dostac na maila gotowe rozwiazania, ale moze jak pozbeda sie przyslowiowych 5zl to nastepnym razem sie zastanowia i najpierw przeszukaja forum.

To takie moje luzne propozycje
pozdrawiam
Kasa to większa kara ;D A przejawy wszelakiej głupoty proszę zgłaszać moderatorom ZTS my lubimy naszą pracę :P
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując