Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 20:48   #1482
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witajcie Kochane
Niedawno kupiłam sobie w Rossmannie maseczkę oliwkową z oliwą z oliwek i ekstraktem z kwiatu lotosu Rival do Loop. Dzisiaj postanowiłam ją sobie nałożyć, nie minęło 10 sekund a twarz zaczęła mnie pieć i zrobiła się czerwona, jakby poparzona. Szybko ją zmyłam i nałożyłam żel z Palomy i teraz dochodzi do siebie... Miałabym ogromną prośbę, abyście pomogły mi ustalić co mogło spowodować, że moja skóra tak zareagowała, co mogło być potencjalnym winowajcą abym mogła go nikać w przyszłości.

Rival de Loop, Maseczka oliwkowa z oliwą z oliwek i ekstraktem z kwiatu lotsu

INCI:aqua, glycerin, decyl oleate, ethylhexyl isononanoate, glyceryl stearate citrate, cetearyl alcohol, olea europaea oil, prunus amygdalus dulcis oil, persea gratissima oil, butylene glycol, glyceryl stearate, panthenol, phenoxyethanol, persea gratissima oil unsaponifiables, magnesium pca, xanthan gum, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, polyisobutene, carbomer, parfum, nelumbo nucifera flowr water, nymphaea coerulea flower water, olea europaea fruit extract, methylparaben, potassium sorbate, alcohol, disodium edta, sodium hydroxide, caprylic/capric triglyceride, butylparaben, ethylparaben, sorbitan oleate, caprylyl/capryl glucoside, isobutylparaben, propylparaben, sodium benzoate, ascorbyl palmitate, pantolactone, citrid acid, tocopheryl acetate, ascorbic acid.

Z góry dziękuję za pomoc
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora