Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-17, 19:36   #1485
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Prosiłabym o sprawdzenie pod kątem obiektywnego porównania, który z podkładów mógłby bardziej zapychać, bo nie wiem na który się zdecydować.
Wiem, że te kosmetyki były już analizowane, ale bardzo mi zależy na ich porównaniu pod tym kątem.

Clinique Superfit
skład: aqua, cyclopentasiloxane, butylene glycol, nylon-12, bis-peg/ppg-14/14 dimethicone, trimethylsiloxysilicate, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, isostearylpalmitate, triethylhexanoin, magnesium stearate, silk powder, camelia sinensis leaf extr., laminaria saccharina extr., bisabolol, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, polyglyceryl-4 isostearate, c9-15 fluoroalcohol phosphates, hexyllaurate, laureth-7, nylon-6, sodium chloride, alumina, silica, disodium edta, phenoxyethanol, butylparaben, isobutylparaben, isopropylparaben, [+/-: titanium dioxide, iron oxides, mica]

Estee Lauder Double Wear Light:
Skład: Active Ingredient:
Titanium Dioxide 1.00%.

Other Ingredients:
Water (Aqua Purificata) Purified, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Tribehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl, Acetate, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumina, BHT, Sodium Dehydroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyethanol.

+/- (May Contain), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica, Titanium Dioxide (CI 77891).


Estee Lauder Double Wear:
Skład: Water(Aqua Purificata) Purified, Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilica te, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tofate, Tocopheryl Acetate, Phetate, Phenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsilsesquioxquio xane, Methicone, Laureth-Reth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide( CI 77891)]
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora