Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-27, 19:16   #1493
aajcilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witam, poproszę o analizę takiego kremiku :

Yves Rocher Culture BIO krem na dzień dobry
czy nadaje się on do skóry naczynkowej ( gdyż zawiera kwasy w swoim skaładzie i nie weim czy maja one wpływ niekorzystny na naczynia, bo słyszałam , że citric acid nie można stosować przy skórze naczynkowej) i czy ten kremik może zapychać?

skład:aqua, hamamelis virginiana water, glicerin, alcohol, tribehenin, cetyl alcohol, corylus avellana nut oil, butyrospermum parkii butter, coco-caprylate/caprate, caprylic/capric triglyceride, behenyl alcohol, sucrose cocoate, sorbitan stearate, myristyl alcohol, talc, camellja sinensis extract, olea europea leaf extract, calendula officinalis extract, myristyl glucoside, xanthan gum, sodium benzoate, dehydroacetic acid, sorbic acid, limonene, arginine, aloe barbadensis extract, juniperus virginiana oil, citrus aurantium dulcis oil, citric acid, citrus aurantium amara oil, mentha piperita oil, lavandula angustifolia oil, citrus nobilis oil, linalool, geraniol

Jeśli dało by rade to poroszę o szybką odpowiedź ze względu na to, że ten kremik jest teraz w promocji YR i nie długo sie kończy. Teraz kosztuje 19,90 przy zakupie innych produktów YR za min 39zl wieć myślę, że za tą cene warto wypróbować ten kremik tylko nie wiem czy nie wpłynie on niekorzystnie na naczynka i czy przypadkeim mnie nie zapcha

Pozdrawaim
aajcilaa jest offline Zgłoś do moderatora