Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-25, 12:58   #3592
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Mam podobną cerę i podobne doświadczenia.
Dla mnie dobre są też Clarins everlasting i Smashbox studio skin - oba kryją mniej niż EL, ale sprawdzają się na cerze mieszanej. Weź próbki i zobacz, czy ci podpasują

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



ja kupiłam fajny zestaw OPI w dougim - baza i top razem za 49zł
bardzo dziekuje za rady. Sprobuje Smashboxa bo jesli mam byc szczera to chce wykorzystac dni VIP w S. Mimo wszystko jak bede w Dougim to wezme probke.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

a probowala ktoras z Was Shiseido perfect refining? Ja wlasnie wzielam probke i jutro bede testowac.
Swoja droga bardzo sie zdziwilam bo poprosilam jeszcze o probke Smashboxa na co Pani Sephorzanka powiedziala, ze tylko jedna probke moze mi zrobic. Szok, zapytalam od kiedy to sa jakieg ograniczenia i ze muszwe przetestowac zeby kupic odpowiedni produkt powiedziala, ze wedlug jej wiedzy jest tak od zawsze. Cos mi sie wydaje, ze trafilam na jakas niezadowolona z zycia. Pierwszy raz mnie cos takiego spotkalo zeby konsultankta odmowila zrobienia probki. Wole nie wiedziec co bym dostala przy zakupach pewnie kompletne zero.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora