Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-26, 20:00   #159
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam sie jak to jest ze stosowaniem filtra w okolicach oczu? Oczywiscie uzywam go w tamtych miejscach, jednak zwykle stosowalam tam delikatniejsze kremy przeznaczone specjalnie do tych okolic. Boje sie, ze filtr jest za ciezki i mi pomoze pod pewnymi wzgledami (ochrona przeciwsloneczna), a zaszkodzi pod innymi...
hmmm, pod oczy to może tylko mineralny jak z Avene? Ja filtra zbyt blisko oczu to nie mogę kłaść ze względu na łzawienie a szczerze mówiąc nigdy nad ich szkodliwością pod oczami się nie zastanawiałam. A w sumie blisko błon śluzowych przez które jak wiadomo wszystko lepiej przenika
Ja mam problem z kremami pod oczy, normalne, treściwe powodują u mnie jakby zapychanie- gruczolaki, mam to tylko gdy stosuję treściwszy krem przez kilka dni. Z kolei żele są dla mnie za słabe nastolatką nie jestem od dawna a ze zmarchami trzeba walczyć do tego mam taka budowę oka że te zmarchy były zawsze tylko się pogłębiają z wiekiem Prawie wszystko mi podrażnia oczy i jestem uczulona na świetlik full pakiet normalnie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując