Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 22:12   #166
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
to jest kwestia baaardzo indywidualna wszelakie bazy matujące u mnie jedynie wzmacniają łojotok i powodują ekspresowe powstawanie pryszczy. a pudry na bazie talku (czyli 99% drogeryjnych, w kamieniu i sypkich) matują chwilowo, ale podrażniają mi cerę. choć są osoby, którym taki puder czy baza wystarczy by makijaz wytrzymał całonocną imprezę
jeśli nie zależy ci na tym, by puder krył to jest parę naturalnych pudrów wartych wypróbowania: bambusowy, ryżowy, krzemionka, skrobia Dry Flo, biała glinka (choć to raczej jako domieszka do jakiegoś innego). mnie osobiście najlepiej matowiła skrobia Dry Flo, ale czytałam opinie, ze moze wysuszać skórę.

a pod podkład jak nie baza, to lekki, nietłusty! krem nawilżajacy. są co prawda kremy matujące, ale miałam kiedys parę to dawały tyle co i nic - zero nawilżenia, mat chwilowy, więc żadnego nie polecę. choć pewnie na niektórych cerach się mogą sprawdzić
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując