Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-27, 19:31   #180
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Ja mam problem z kremami pod oczy, normalne, treściwe powodują u mnie jakby zapychanie- gruczolaki, mam to tylko gdy stosuję treściwszy krem przez kilka dni. Z kolei żele są dla mnie za słabe nastolatką nie jestem od dawna a ze zmarchami trzeba walczyć do tego mam taka budowę oka że te zmarchy były zawsze tylko się pogłębiają z wiekiem Prawie wszystko mi podrażnia oczy i jestem uczulona na świetlik full pakiet normalnie
Ja też muszę uważać z kremami pod oczy, ponieważ wiele mnie podrażnia;/
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie do konca rozumiem. Wyraznie napisalam, ze wiem, ze krem moze obciazac delikatna skore, stad pytam o rozwiazania - poki co nie spotkalam sie tu z nikim kto by mowil o kremie z filtrem na poziomie 50 stworzonego do stosowania w okolicach oczu.
Też nie spotkałam się z żadnym kremem pod oczy, który zawierałby filtr gwarantujący wyższą ochronę niż SPF15.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Właśnie cukierkowo różowego nie szukam, mam taki chłodny. Chciałam coś z fioletem i ten NSS jest śliczny... tylko zastanawiam się czy zamówić kilka próbek różnych produktów mineralnych czy od razu ten róż. Masz doświadczenia z różami EDM?
Odradzam zakup Nature`s Sweet Side. Ten róż pięknie wygląda tylko w opakowaniu. Po roztarciu przeistacza się w dorodną cegłę... Postaram się znaleźć swatche wykonane w świetle dziennym. Wówczas zamieszczę je na forum, żebyś miała porównanie
Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzieki za poradę. Na razie kupię ten z essence, a jak będzie zły to spróbuję Wibo.
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak utrwalic taki makijaż na 8 h? Wychodzę z domu po 7, a wracam po 15 i chcę cały dzień wyglądac ok. Używam podkładu Sensique matt finish i do tego puder z tej serii. Po jakichś 2-3 h zaczynam się lekko świecic w strefie T, wtedy przypudrowuję i jest ok. Ale właśnie dopiero od niedawna używam podkładu i jeszcze nie wystawiłam się aż na próbę 8 h. Co lepiej nakładac pod podkład i w ogóle jakieś porady? Chciałam kupic sobie bazę, ale chyba zrezygnuję z tego pomysłu, bo czytałam, że lepiej uzywac ich okazjonalnie, bo zapychają. Jakiego kremu używacie pod makijaż?
Od czasu do czasu sięgam po bazę Collistara. Kiedyś korzystałam z niej częściej. Nie wyobrażam sobie, że miałabym nałożyć na twarz krem z filtrem, bazę, podkład puder i korektor. Podejrzewam, że w łazience spędziłabym dobre 2 h Podczas wieczornych wyjść stawiam na bazę i nie zauważyłam, żeby wypryszczyło mnie mocniej niż zazwyczaj. Ten kosmetyk potrafi zdziałać cuda. Po jego użyciu cieszę się matem i zwężonymi porami
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
pod podkład używam kremu z filtrem lub mieszanki olejku z żelem hialuronowym. ogólnie jedyny krem, który kładę na twarz to jest filtr właśnie (wtedy, kiedy muszę...), poza tym przerzuciłam się na naturalną pielęgnację co ma związek z moją małą paranoją coby nie pogorszyć stanu wrażliwej, trądzikowej, naczynkowej cery więc jeśli chodzi o mat to polegam na podkładzie (mineralnym) i tych naturalnych pudrach może i jakiś fixer profesjonalny by mi bardzo pomógł, ale po prostu wolę poprawiać makijaż niż narażać się na ewentualnie wypryszczenie...
Witaj w klubie Od pewnego czasu nie eksperymentuję z pielęgnacją twarzy. Sięgam po sprawdzone kremy, oleje i masła. Wprawdzie nadal mam pryszcze, ale problem nie jest tak nasilony jak dawniej.
Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Co do tego pudru bambusowego znalazłam takie: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html jak myślisz najlepiej kupic ten klasyczny czy z tymi różnymi dodatkami?
Moim faworytem jest wersja z filtrem przeciwsłonecznym. Zestaw zawiera jedwab, który nadaje skórze aksamitne wykończenie. Nie zauważyłam, aby bambus stosowany solo wykazywał zwiększoną trwałość
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując