Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-20, 14:39   #1167
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
U mnie z kolei aloes np. w kosmetykach Organix cosmetix dobrze się sprawował
Chodziło mi o prosty żel aloesowy, taki jak Equillibra. Z podobnych rzeczy miałam np. Zuccari, Aloe Vera Extra, Aloepuregel (Żel bioaktywny, 100% Aloe barbadensis Miller). Powodował zaczerwienienie, a więc i chyba podrażnienie. Nawet jeśli tak ma wyglądać poprawienie ukrwienia itd., to ja dziękuję.

Wieloskładnikowe preparaty z aloesem i kwasem hialuronowym mi raczej nie szkodziły, ale to przecież zupełnie coś innego. Trudno porównywać.

***

Ava Laboratorium właśnie wprowadziła na rynek nową serię serów. Zainteresowało mnie to:

Cytat:
Aktywator Młodości, Witamina C

Skład (INCI): Aqua, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glycerin, Malphigia Glabra Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Carbomer.
Nie ma jeszcze nigdzie opinii, a mnie interesuje bardzo czy na tłustej skórze będzie się lepić... Gdyby więc któraś z Was miała przyjemność lub nieprzyjemność mieć z nim do czynienia, będę wdzięczna za podzielenie się wrażeniami.

Właściwości antyoksydacyjne formy witaminy C, która tu występuje są wg różnych źródeł wielokrotnie mniejsze niż kwasu askorbinowego (nie wiemy nawet ile jej tu jest, mamy za to ekstrakt z aceroli), ale pomocne w leczeniu trądziku.

http://www.ava-laboratorium.pl/kosme...items/329.html

mentha jest offline Zgłoś do moderatora