Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-02, 11:33   #2513
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mi też się wydały super, żeby nie było Chciałam fiolety. Po prostu oceniłam realnie, że nie będę tych odcieni używała jakoś szalenie często, a nawet średnio często Nie jest to zarzut do samej palety, po prostu oceniłam siły na zamiary Wiesz, to sytuacja, kiedy robisz swatcha na dłoni i zachwycasz się kolorem, ale żebyś tak rwała się do robienia makijażu tymi kolorami to nie bardzo Zobaczę jeszcze, może i się skuszę z czasem, ale póki co bardziej skłaniam się ku swojej "zwykłej" palecie cieni MAC, w której mam same sprawdzone kolory i rzeczywiście ich używam

Swoją drogą pani w MAC w Douglasie powiedziała, że te Dziewiątki to limitka... Ja się upierałam, że przecież wchodzą na stałe, a ona z kolei mówiła, że takie info dostała "od źródła". To jak jest w końcu?
Wszędzie piszą, że 9-tki wchodzą do stałej. Może Pani w D. coś się pomyliło.
Z Navy mam akurat tak, że każdego koloru będę używać, więc nie mam wątpliwości. Jednak i tak będę testować na oku przed zakupem.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja ostatecznie zrezygnowałam z Le Disko, "Moja" macówka tez ma do nich letnie podejscie i nie ruszają jej.

Patentpolish z zalozenia to ma byc taki blyszczyk nieklejacy sie, jako taki rzeczywiscie jest ok, ale niestety, jak psiałam, szybko znika i roluje sie jeszcze szybciej.

Za to Burgundy jest moja
Mnie cienie z Le Disco bardzo się podobają, ale nie widzę u siebie zastosowania I tak już poszalałam ze szminkami

Burgundy jest śliczna
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja rozmawiałam z babką na MACowym czacie ostatnio (znowu) i pytałam o te palety, ona mi powiedziała, że wchodzą do stałej, tak samo jak są te neutralne 15, także już nie wiem sama... Bo też myślałam, że wchodzą, więc mam czas, a jeśli nie to chyba będę musiała jakąś w ciemno nabyć... Chyba fioletową właśnie
Mnie tak samo mówiła Macówka Ale kusicie tymi fioletami

Pierwsza paczka z D. czeka już w paczkomacie
neath jest offline Zgłoś do moderatora