Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - karmelkowe włosy:))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-08, 06:55   #862
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Pokaż wiadomość
Hej,dziewczynki,ratujcie, mam rozjasniane wlosy,masakrycznie przez to zniszczone w bardzo krotkim czasie,chcialabym je potraktowac jakims karmelkiem(np.karmel z castinga,karmelowa czekolada z weli,a najbardziej mi sie podoba zlocisty cynamon z safiry) tylko panicznie boje sie,ze bede miala pomaranczowe wloski,co myslicie?dam rade osiagnac jakis fajny efekt??
Jezeli twoje wloski sa mocno rozjasnione to musisz byc przygotowana ze wyjda bardzo ciemne ja kiedys na rozjasnione wlosy polozylam ciemny blad i wyszly ciemnobrazowe moze sprubuj na poczatek jakis jasniejszy kolorek jak nie bedziesz zadowolona zawsze mozesz przyciemnic ja rozjasniam rozjasniaczem profesjonalnym kiedys trzymalam go 50 minut a teraz skrocilam czas do 30 minut i to zupalnie wystarcza ten profesjonalny mniej niszczy od tych z marketu - rozjasniam nim sam odrost a po 2 tyg. nakladam na wloski farbe garnier naturals 9.13 bezowy blond i kolorek jest sliczny klade ja na odrost ten pokryty rozjasniaczem a na 10 minut przed zmyciem farbki nakladam ja na reszte wloskow i zauwazylam ze ta farba fajnie nawilza wloski i sa mieciutkie dodatkowo uzywam profesjonalna maske rigenol i jedwabiu gliss kur wloski sie swieca i nie wychodza a rozjasniam z cimnego brazu-powodzenia
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując