Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-30, 21:46   #1085
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Pokazujemy pazurki hybrydowe- cz.2

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Druga część tego wątku obfituje w same piękności Śliczne pazurki dziewczyny !

Znalazłam chwilę i położyłam na swoich NeoNail Cloudless Sky, Thailand Beauty i Indigo Lolita.
idealne ombre
Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Szczerze ? Mi też się nie podoba taka koncepcja no,ale co zrobisz ? Nasz klient nasz pan. U niej oprócz tego,że totalnie nie dba i zrywa to jeszcze ma dość szeroką płytkę. Teraz powiedziałam,że za darmo nic nie robię to zdecydowała się na naturalnej. Nie wiem dlaczego bo zawsze przedłużała,ale może dlatego,że taniej ? Zobaczymy jak będzie z trwałością

Tym razem moje CZ 033 black cat,202 stone grey na nim syrenka + łapka mehndi. Serdeczny sheer + rapitograf no i cyrkonie. Dużo się dzieje,ale mam nadzieję,że nie wali po oczach
teraz na pewno teraz będą się trzymać, dobrze że się odważyłaś i jej powiedziałaś że już nie ma gratisów.
Paznokcie piękne, a serdeczny cudowny
Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jedną, i to był błąd po utwardzeniu wyglądał spoko, ale jak dałam top to się jakby rozpłynął
tak, top zawsze złagodzi trochę kontury sweterka, ja daję trzy warstwy a jak nałożę top to jestem zła że tak wszystko popsuł. ale top to tam minimalnie jak tylko się da.
Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Frutelko piękne!

Moja odnowa na szybko nn heather valley, stempel+cyrkonie. Wzór średnio wyszedł. Robiłam na topie. Może powinnam go lekko zmatowić?
wzór wyszedł dobrze moim zdaniem ale powinno się zmatowić top, kolor nie bo kolor po wytarciu warstwy dyspersyjnej jest matowy sam w sobie i tam stempel się nie ślizga. ja stemple odbijam na kolor

ps. a jakie ja dzisiaj zrobiłam okropne to aż mi głupio :/
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora