Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 10:09   #24
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez justa84_
znaczy ja nie mialam az takiego strasznego tradziku, ale po tabletkach anty mialam niezly wysyp. i to byly takie pryszcze ktore utrzymywaly sie na twarzy od 2-3 tyg. a po sobie zostawialy blizny (nie wyciskalam, bo i sie nie dalo:P) ale ja stosuje tonik-zel tolpy do strefy T, poza tym na noc smaruje sie pasta cynkowa, obowiazkowo na nos, czolo i brode nawet jak nic nie ma. ale przez to nie mam ta niespodzianek.. no czasami jakas krostka sie zjawi. do tego pilling raz w tyg. o i bralam tabletki z wiesiolka, one tez pomagaja w stanach tradzikowych oraz capivit a+e ale po tym to nie bylo efektow w sumie. aa i jeszcze jedno jak mialam te powazniejsze problemy z tradzikiem to bardzo mi pomogl krem biodermine.a teraz sie zastanawiam nad kupnem tego toniku http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4638
mam nadzieje ze chociaz troche ci pomoglam
a moze macie te sposoby na plecy i dekolt?

mój sposób to solarium kiedyś robiły mi sie krostki na plecach (w niewielkich ilościach) ale po zaaplikowaniu kilkunastu wizyt w solarium nie mam ani jednej... nawet kiedy przestałam chodzic nie wróciły
no a tak poza tym to dbam o nie jak o twarz... pianka do mycia, tonik, krem.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując