Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 14:59   #1153
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dzień dobry
Annulka, cudne masz włosy


Odnośnie analizy kolorystycznej:
U mnie była to prosta formalność, ponieważ organicznie nie znoszę niektórych kolorów i po prostu za żadne skarby nie włożyłabym ich na siebie. Jak kolor mi się nie podoba, to nie jestem w stanie nawet go dotknąć (wszelkie brązy, zgniłe zielenie, odcienie ciepło-brudne, ceglaste itp.). I odwrotnie, instynktownie wybieram kolory, które mi pasują i trafiam w "swoje" odcienie ze szwajcarską precyzją

Moja indywidualna paleta, dobrana przez profesjonalistkę pod kolor włosów (naturalnych), oczu i skóry, jest już dość wiekowa. Nie dokonała żadnej rewolucji w moim życiu , bo okazało się, że cała moja szafa już tak wygląda i zmieniać nic nie muszę. Na pewno to fajna sprawa mieć coś takiego do dyspozycji, ja jednak uważam, że w tym zakresie warto słuchać swojej intuicji, bo ona doskonale wie, co podpowiada

Widziałam kilka paletek innych zim i każda była inna.

PS. Nie warto też być niewolnikiem tej analizy, to tylko wskazówki; ja kocham czystą czerń i czystą biel i noszę je często, chociaż wcale nie występują w mojej paletce:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paletka.jpg (51,2 KB, 37 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-05-07 o 16:16
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując