Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 19:54   #1310
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez musthavelonghair Pokaż wiadomość
Witajcie Prostowłose Pamiętacie mnie jeszcze? Kopę lat mnie nie było, ale po tym jak napisałam pracę licencjacką, zdałam egzamin pisemny z trzech lat położnictwa i praktyczny -próbę pracy na szpitalu (dzisiaj ), mogę z czystym sumieniem poleniuchować i powrócić do Was Zaglądałam na wątek regularnie, ale ze względu na deficyt czasu dla siebie, niczego nie pisałam Troszkę podupadłam na włosomaniactwie -olejuję raz w tygodniu, włosy wciąż myję codziennie (Nivea Dzidziusiowa 2in1), odżywek używam dwóch: gliss kur z olejami i baleę do blondu. Ostatni zdenkowałam ostatnią maskę -Biovaxa do wypadających włosów i teraz NIE MAM ŻADNEJ MASKI xD Włosy fajowo mi zjaśniały od słońca i w końcu z moich odrostów zrobił się efekt ombre Za kilka chwil zarzucę jakimiś fociszami

Co do fryzur: po domu chodzę w koczku (zwijam włosy i wiążę gumką), poza domem rozpuszczone zazwyczaj, albo robię kitkę na czubku głowy, z której zaplatam warkocz. Na koniec zawijam go wokół gumki i przypinam wsuwkami (gdzieś mam zdjęcie....).

Jak już wspomniałam wcześniej -nie mam maski. Czy mogłybyście polecić jakąś bez protein, na bazie olejów?

edt: znalazłam zdjęcia

1. Zdjęcie sprzed kilku dni zrobione bez lampy przy oknie
2. Koczek z warkocza
3. Z początku czerwca -włosy po podróży autokarem (8h) i warkoczu dobieranym, w kształcie litery ''S'' (koleżanka robiła ).
Cześć Ja pamiętam.
Fajne włoski, choć całości nie widać

Może maska Biovax z olejami? Lubię ją jako typowo emolientową i tak mi przyszła do głowy, wydaje mi się, że nie ma protein.

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Jak jest tak gorąco to noszę włosy tak
Tak wiem muszę iść podciąć końcówki, teraz mam wolne, jestem po sesji to mogę w końcu iść się ogarnąć
Też czasami robię podobną fryzurkę, ale częściej zaplatam tylko jeden dobieraniec po skosie i robię kucyk z wszystkich włosów po drugiej stronie głowy, ewentualnie zaplatam dalej w warkocz. Fajnie ci wyszło

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jak już przełożysz przez ramię, to chcesz więcej ^^ Ja obecnie chcę, żeby zakończenie mojego (czyli kokardka) przerzuconego przez ramię, sięgało pępka
Obecnie "pędzelek", nie kokardka, tylko końcówka sama, sięga do zakończenia stanika, i wciąż wydaje mi się krótka, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia
Wow, warkocz idealny Osobiście wolę bardziej niedoskonałe warkocze, takie messy, ale jestem pod wrażeniem tej "idealności" splotu XD

Ha, mi nawet kucyk nie przechodzi jeszcze przez ramię, długa droga przede mną Ale nie mam ciśnienia, jeśli uda mi się wytrwać w ponownym zapuszczaniu to super, ale ostatnio (tzn. przed ścięciem) zaniedbałam jakość włosów na rzecz długości i nie chcę znowu popełnić tego błędu. Więc niech sobie spokojnie rosną.

Dostałam ostatnio maskę Organique Anti Age. Miałam ją wcześniej przed zmianą opakowania, ale widzę, że teraz coś namieszali chyba ze składem albo jego proporcjami, bo maska jest o wiele bardziej gęsta, prawie jak masełko. Ale na szczęście nie zanotowałam różnicy w działaniu.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując