Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-23, 18:57   #1387
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Ja też mam taką koleżankę i służę zawsze materiałem, nie chcesz, żeby Cię zaadoptować?

Ja mam drewniany grzebień z TBS i Ionteca, którego bardzo lubię z kolei Eliminuje elektryzowanie w moim przypadku i rozczesuje dokładnie włosy (znaczy ja zwykle poprawiam po grzebieniu, ale mimo wszystko). Szczotki z dzika mam dwie - jedną w torebce i używam praktycznie zawsze po przyjściu w dane miejsce (chyba, że mam zaplecione), a drugą w domu, ale nie używam, bo wolę Ionteca, a nie bardzo umiem ją umyć tak, żeby dłużej niż 3 dni ładnie czesała i nie elektryzowała
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja też bym Cię chętnie adoptowała a gdybym miała taka koleżankę to codziennie chodziłabym w rozpuszczonych włosach, byleby mnie tylko czesała

Co do szczotki to ja mam taką mieszaną z Rossmanna i lubię
Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ja tez chce zyby mnie ktos czesal
Ale nikt nie potrafi, wiec sama zaczelam sie bawic swoimi wlosami - ale to nie to samo! A, no i jak mam okazje, to lapie za wlosy innych i robie, czego sama na swoich nie zdolam

A czesze sie TT juz jakis czas i jest super Raczej bym jej nie zamienila na nic innego, zwlaszcza ze "sierciowe" w moim przypadku odpadaja


Jigoku - ja wlasnie dlatego robie dobierance, dlatego, ze tez mam (zdecydowanie) krotsze wlosy z przodu (pozostalosc po grzywce), doskonale sie sprawdzaja w roli ukrywaczy tego problemu Koki tez lubie, ale niskie mi niestety nie bardzo pasuja, tylko te na albo blisko czubka glowy
Oj dziewczyny nie wiem jak się podzielicie, ale ja chętnie bym poczesała i się pobawiła w przeróżne kombinacje warkoczowe

Właśnie kusi mnie ten TT, ale ciągle się zastanawiam czy warto wydać 40 zł na kawałek plastiku

Moje warkocze na włosach siostry
Holenderski, na ukos i warkoczyki syntetyczne (pierwsze w życiu) Innym zapomniałam porobić zdjęć, jak będzie w weekend to się pobawię i porobię zdjęcia
ps. To na deseczce po lewo to nie łoniaki ( ) to były robione wąsy do szkoły na zaliczenie i nie zwracajcie na bałagan, ale robiłam różne rzeczy do szkoły jak pewnie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0120.jpg (102,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020072.jpg (97,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020073.jpg (144,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 266698_229402820427808_7979934_o.jpg (17,9 KB, 23 załadowań)
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując