Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-24, 12:18   #1401
musthavelonghair
Raczkowanie
 
Avatar musthavelonghair
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 189
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Muszę w końcu kupić tą naftę, już chyba z 4 miesiące się zbieram do apteki po nią i się zebrać nie mogę
Jakiś czas temu kupiłam w aptece petroleum do celów twarzowych, ale jakoś nie przypadło mi do gustu i leży nieużywane. Jak myślicie -nada się do włosów?

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ładne włoski

Jakie Ty masz gęste włosy zazdraszczam
W koczku tez lubię chodzić, szybko się robi i wygodnie jest


I ja załączam aktualizację z dziś


Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Tak, mam dokładnie to samo

20, ale jakbym kiedyś planowała (jeśli w ogóle ) to bliżej 30-tki (lub po)
Pierwsze dziecko najlepiej urodzić przed 25 rokiem życia, a na pewno przed 30-tką Jeszcze masz na to czas, ale warto pamiętać, że późne decydowanie się na macierzyństwo sprzyja powstawaniu wielu patologii położniczych niestety

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Mnie też najbardziej to się chyba boję, że przytyję buk wie ile kilo i samego porodu chyba wolałabym cesarkę.
Mi znajomi mówią, że po położnictwie, praktykach etc pewnie nie będę chciała zachodzić w ciążę i rodzić. Szczerze, to jestem z tych, którym świadome przeżywanie pewnych rzeczy, takich jak leczenie ortodontyczne (Boszzz ile ja się o ortodoncji naczytałam przed pierwszą wyzytą u orto ) czy ciąża i poród bardzo pomaga. Prawidłowe odżywianie i aktywnośc fizyczna w ciąży, pomagają zapobiec nadmiernemu przyrostowi masy ciała w ciąży

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
ooo takie luźne, romantyczne warkocze lubię najbardziej Szkoda, że z moich cieniasów, nawet przy długości powiedzmy do talii nie da się czegoś takiego wyczarować....

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Dzis wymyslilam przez przypadek (zainspirowana opisem bluebells) takie cos
Wow!

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
proszę bardzo
jak widzicie włosy przeszły małą metamorfozę

dzięki Wam przypomniało mi się, że muszę zrobić nowe zdjęcie, bo na środę już się umówiłam na końcówki do fryzjera
Piękna metamorfoza Na tym pierwszym zdjęciu jest udokumentowany odrost, czy ombre?

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Super

Ja wolę koki niż warkocze, bo mam najkrótsze włosy za brodę i uknułam coś takiego
Takie upięcia lubię najbardziej, bo włoski są schowane i chronione przed wiatrem, czy innymi czynnikami mogącymi je niszczyć

Dzięki za sugestie dotyczące masek -pod koniec tygodnia, po obronie pójdę sobie kupić jakąś maskową nagrodę

Wczoraj odwiedziłam moją ulubioną Zielarnię Lawendę, w celu zakupienia oleju kokosowego (mój pierwszy olej z początków włosomaniactwa) i jakoś tak mój wzrok padł na półkę, na której były produkty dla mam (zboczenie przyszłozawodowe) -zobaczyłam tam ten produkt: http://www.zielarnia24.pl/5670,4your...wych-50ml.html i zaczęłam się zastanawiać, czy nie nadałby się do włosów Co myślicie?

Wczoraj olej kokosowy nałożyłam na lekko zwilżone wodą włosy, które dzisiaj umyłam płynem 2in1 z nivea dla dzidziusiów i nałożyłam odżywkę kokosową Balei -wspaniała aromaterapia
Włosy schną, więc o efektach napiszę później

Po odebraniu od fotografa zdjęcia do dyplomu, stworzyłam porównanie zdjęcia zrobionego trzy lata temu z tym aktualnym. Na tym pierwszym widać stan włosów podczas zapuszczania naturalek, które miesiąc później pofarbowałam na rudo, później na ciemny brąz, średni brąz, prawie platynowy blond a dopiero później, po ponad roku szaleństw z farbowaniem znowu zaczęłam zapuszczać naturalki, co trwa do dziś. Długość nieznacznie się zmienila (na aktualnym zdjęciu mam pokręcone włosy na papilotach, więc też wydają się krótsze niż są w stanie prostym ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trzy lata temu a dziś.jpg (85,6 KB, 29 załadowań)
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy z wizażem
APARATKA
musik macht frei

Edytowane przez musthavelonghair
Czas edycji: 2014-06-24 o 12:36
musthavelonghair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując