Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-17, 13:04   #22
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Inglot

Bardzo, baaaardzo lubie INGLOTa. Moim zdaniem sa to kosmetyki naprawde dobrej jakosci. Mam: cien w kamieniu matowy, jeden polyskujacy, 3 sypkie w sloiczkach i jeden w malym sloiczku takie biale opalizujace drobinki na cialo i na oczy. Wszystkie cienie swietnie sie trzymaja na moich oczach, nawet gdy je na szybko naloze na pokremowana buzie. Do tego do sypkich mam plyn do nakladania na mokro - REWELACJA!!! Bardzo lubie tez lakiery - chwilowo mam jeden. Lubie je, bo sie bardzo dobrze trzymaja, sa w duzch sloiczkach, ale nigdy nie zasychaja i maja ladne kolory. Oprocz tego mam szminke i kontorowke - tu musze powiedziec juz bez jakis rewelacji. Ma fajna konsystencje i piekny kolor, ale trwalosc bym ocenila na srednia. Mimo wszysko jestem i ztego zadowolona. Szminka nie byla zbyt droga. Jak na ta cene to jakosc jest spoko. Nigdy natomiast nie mialam kredek i/lub blyszczykow, tuszow inglot.
Slowem - inglot zajmuje kluczowe miejsce w mojej kosmetyczce

EDIT:/ mam tez ten bronzujacy puder w paseczki wspomniany przez L_V. Jestem zadowolona - mimo, ze jestem blada to moge nim ladnie wymodelowac twarz. Mozna go uzywac i do modelowania-cieniowania i do "opalenia" calej twarzy - udany zakup
santos jest offline Zgłoś do moderatora