Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-04, 00:31   #484
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
Estellko, jest taka sprawa, że będę wyjeżdżać na dłuższy czas, więc te 5 ml ze styczniowego zamówienia jeśli możesz to połącz mi z tymi lutowymi 5 ml. w sensie żeby to już było w jednym opakowanku, możesz też wysłać mi razem rozbiórkę styczniową i lutową, jeśli to dla ciebie nie problem, bo myślę, że sama styczniowa i tak już nie zdążyłaby dojść do mnie przed wyjazdem (wylatuję 28.02)...
Ja ten Yedam kliknę jak tylko to opakowanie rozbierze się do końca, więc wyląduje wcześniej. Może uda się wszystko dopiąć przed Twoim wyjazdem

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Pierwsze zakupy już zrobione.

Jart Silver 100,20 czyli 10,02 za próbkę.

Maska jabłkowa, płatki Nesura i skarpetki [dwupak], w cenach całkowitych odpowiednio: 36,56, 21, 39 i 50,08

Zestaw Mizona kosztował 174,97, więc postanowiłam zaokrąglić o te 3 grosze i wyszło 67 [krem], 56 [BB] i 52 [oczkowy]. Szacowałam na podstawie średnich cen z ebay za te przedmioty z niższych przedziałów cenowych.

Jak pisałam poprzednio - na razie nie podaję ceny za próbkę, chcę uśrednić ceny wszystkich przedmiotów, które powtarzają się w zamówieniu, żeby każda uczestniczka miała te same ceny.

Zatem na razie z tego zamówienia tylko BB Mizona - 5,60
Krem i oczko policzę jak zamówię wszystkie pozostałe sztuki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora