Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-14, 22:39   #2113
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny zastanawiam się nad kupnem Cajun Shrimp albo I Eat Mainely Lobster . Poszuję takiego pomarańczowego, morelowego, czerwonego, różu coś w stylu takim jak ma często Magda Gessler w Kuchennych rewolucjach. Wyszło mi,że I Eat Mainely Lobster . może taki być, ale ten cajun też chyba podobny, może bardziej czerwony...może któraś wie jak one się mają do siebie? No i w ogóle bym była wdzięczna za opis.
Lobster właśnie do mnie przyleciał w ostatnich zakupach, Cajun znam - byłam nim wielokrotnie malowana w salonach manicure. Oba to korale, główna różnica jest chyba taka, że Cajun to intensywny krem bez żadnych cudów, a homarek ma taki fajny poblask różu, ukrytego w mikrodrobinkach w środku, bardzo subtelny. Taki mini duochrom, powiedziałabym - dla mnie jest ciekawszy od Cajun, ale co kto woli.
Też jestem fanką koralowych, morelowych, pomarańczowych odcieni - obejrzyj sobie ubiegłoroczną kolekcję żelkowych lakierów z OPI, w tym Guy Meets Gal, Veston i Big Hair, Big Nails - to są dokładnie takie odcienie, tylko że w żelkowej, nie całkiem kryjącej formule.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując