Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-17, 19:13   #362
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

wiecie co ? ja oglądam Rebelde w tam jest moja ukochana Mia <3 i ona ma cieńką prostą grzywkę troszeczkę za brwi i po bokach dłuższą, i widziałam ją już w kilku odsłonach(ciągle ma tę samą grzywkę z odcinka na odcinek) i np. robi tak, raz ma całkiem prostą zaczesaną na czoło, innym razem tak że przedziałek na środku i lekko na boki zaczesuje z jednej i z drugiej strony a dziś miałą tak, że przedziałek z boku z jednej strony kawałek tej prostej grzywki a po drugiej grzywka, wyglądajaca tak jakby miałą ściętą na bok ;D osobiście chciałąbym mieć taką, bo jakby mi się któraś wersja nie spodobałą to mogłąbym zmienić uczesanie, tylko do tego potrzeba raczej dobrego cięcia ? miałąm niby zapuszczać, bo ściełąm, gdyż chciałąm mieć grzywkę jak ona ale fryzjerka ścięła mi okropnie grubą grzywkę do poło wy czoła rok temu ;/ a teraz w grudniu inna mi ściełą na skos, chociaż chciałąm na bok i to miał byc koniec mojego zapuszczania, ale teraz chciałąbym mieć taką prawdziwą grzywkę jak miałą wtedy Mia i myślę, że ta co mam teraz zapuszczę tak do uszu i wtedy te do uszu to będą te dłuższe boki a z reszty prosta grzyweczka o dobrym cieciu, ktora będę na 3 sposoby mogłą ułożyć ;D a i jak jeszcze ona ją podpinałą do góry to nic jej nie wychdoziło, ale w sumie to serial więc ci wszyscy styliści, fryzjerzy ;/ ale myślę, że znajdę u mnie dobrego fryzjera, który się wykarze ;>
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując