Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 16:11   #549
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Co prawda to prawda.

Spoko, nie spieszy się aż tak bardzo ale cienie za 66 zł to przegięcie, zdecydowanie, masakra jakaś...
a ile było wcześniej za pojedyncze? 60? :/ lipaaaaaa!!! czemuuuu wszystko drożeje???

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja podchodzę jak do jeża do forumowych wichrzycieli Pewnie, że nie mam za złe! Rozumiem że czasami można coś źle odczytać, tylko Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i szybko się zapalam.

ja źle odczytałam, Ty źle odczytałaś i tak się zdarza wyjaśnione - zapomniane

Cytat:
Właśnie zamierzam zostać , nigdy się specjalnie nie malowałam ale ostatnio stwierdziłam, że może czas zacząć i zmarchy ukryć !!
witamy nową MACowiankę w takim razie
Ja makijaż uwielbiałam w Liceum, na studiach nie bardzo miałam czas, nie bardzo mi się chciało, aż nie odkryłam wizażu, a w szczególności MACa w zeszłym roku. Gdzieś około tego czasu... Mija niejako rocznica uwielbiam kosmetyki wszelakie, ale MACa zdecydowanie najbardziej!


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Teraz pozostaje tylko temat tytułu, warto podkreślić MACową indywidualność... ja niestety mam pomroczność jasną i jedyne co wymyśliłam to ''wyMACani'' - oczywiście nie traktujcie tego serio, moje poczucie humoru często pozostawia wiele do życzenia

Może do wieczora spróbujemy naszych sił i podamy propozycje jakie przyjdą nam do głowy, a potem wybierzemy z tego co mamy?
Świetne!!!!
zaMACowani
albo "Ploteczki MACówek i MACowców" hihi albo "MAColandia" eee kiedyś miewałam lepsze pomysły stara już jestem
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora