Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 09:52   #3578
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny ! Ostatnio ciągle farbowałam się Joanną Płomienną iskrą, ale jednak ten odcień to nie do końca jest to, czego pragnę

Mogłybyście mi poradzić, jakiej farby użyć, by uzyskać taki odcień:
http://fryzurki.blox.pl/resource/tum...bobo1_1280.jpg

Widzę, że często polecane są farby Vitalitys. Aż takie dobre są ?
są w miare delikatne i ładnie rozjaśniają - więc osoba posiadająca ciemne włosy będzie zadowolona, ale ta jak wszystko jednemu pasuje drugiemu nie. Twój kolor to 8.34

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Przekopałam połowę wątku, ale potrzebuje Waszej pomocy!

Obecnie mam włosy czerwone, mniej więcej na poziomie 6, rubinowa czerwień Palette od paru lat, przez ostatnie 3 miesiące tylko szampon Palette, kolor naturalny mysi blond. Zdecydowanie chcę zmiany na rudy ale nie wiem jaki Wiem tylko jakiego nie chcę: marchewki i jasnych blondowych rudości. Może mi doradzicie który z kolorów by mi najlepiej pasował i jaką farbą taki wyczarować?

Myślałam na kąpielą rozjaśniającą na początek, ale trafia mi się odbarwiacz koloru Allwaves, co będzie lepsze?

Foto 1 ja, przez światło kolor trochę ciemniejszy i nierówny, reszta kolory które mi się podobają.
Myślę ze stonowane rudości na poziomie 7 bedą dla ciebie idealne np 7.4 lub miedziano złote 7.43. Ponieważ uzywałaś palette musisz troszkę rozjaśnic włosy np. delikatną kąpielą rozjaśniającą, przepis znajdziesz na moim blogu.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek_ Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Chialam zapytac,czy któras z Was ma moze doswiadczenie z farba WELLA 6.34 ?

Ruda jeszcze nie jestem,ale w przyszlym tygodniu mam umówiona wizyte.
Wybralysmy z Fryzjerka nr 6.34,ale teraz cala drze czy nie jest za jaskrawy.
Nigdy w zyciu nie mialam zadnych rudosci na glowie,raczej ciemne brazy ewentualnie mahoniowe brazy.

Bede wdzieczna z aodpowiedziec
6.34 - poziom 6 to dośc ciemny kolor bardziej brązowy niz rudy do tego refleksy 34 złoto miedziane, w sumie mało rudosci.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Już kiedyś stosowałam, ale dość szybko się wypłukuje i chciałam spróbować jakiejś farby fryzjerskiej
niestety wszystkie rudości szybko się wypłukują, minusem farb drogeryjnych jest to że nie rozjaśniają wystarczająco.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-09-19 o 09:49
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora