Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wągry, trądzik - twarz, plecy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-21, 15:34   #3
agadad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: wągry, trądzik - twarz, plecy

Cytat:
Napisane przez wiktoriace Pokaż wiadomość
Witam!
Od około roku dręczą mnie okropne wągry na nosie, częściowo na policzkach i brodzie. Nie próbowałam ich wyciskać, używałam jedynie płatków na nos, które niewiele dawały. Dodam, że codziennie myję buzię, regularnie używam peelingów oraz ją nawilżam. Czarne kropki jak są tak są. Prosiłabym o polecenie jakiegoś kosmetyku lub czegoś z 'domowych sposobów', gdyż wizytę u kosmetyczki wolałabym sobie jednak odpuścić.
Dodatkową moją zmorą jest okropny trądzik na plecach. Codziennie dokładnie myję plecy gąbką, kiedyś używałam mydła siarkowego, ale on niestety powodował kolejny wysyp. Maść cynkowa również nie dawała zadowalających efektów. Chciałabym jak najszybciej wyleczyć plecy, gdyż lato tuż tuż, a ja muszę sobie odmawiać bluzek w jakikolwiek sposób odkrywające plecy (najchętniej nosiłabym golfy ;( ) nie mówiąc już o basenie.
Wiem, że drogeryjne kosmetyki nie pomagają, dlatego chciałabym wypróbować apteczne, jednak kompletnie się nie znam, więc prosiłabym o polecenie jakiś na oba przypadki
Jeśli nie stosowałaś nigdy spróbuj Brewoksyl lub coś innego z nadtlenkiem benzoilu mi kiedyś bardzo pomógł, ale na jakieś pół roku, później problem znów wrócił w innym wypadku pozostaje najskuteczniejszy sposób-leczenie u dermatologa
agadad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując