Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-17, 14:16   #334
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Zadbany Facet :)

Moj facet tez bronil uparcie swojej "męskości" ale robi teraz juz znaczne postepy pod pachami sie golil zawsze, ze wzgledów higienicznych, a jak juz to robi to przycina(nie goli!) sobie przy okazji tez wlsoki tu i uwdzie,skraca tylko ale od razu lepiej wyglada...nie musialam go do tego namawiac balsam do ust to była juz moja inicjatywa, czesto mial kiedys popękane usta i nie chcialam sie wtedy z nim całowac,a on nie chcial widziec sztyftu ochronnego dla kobiet wiec poslzismy na kompromis-kupiłam mu w Avonie taki dla facetów, juz na sam napis "for men" spojzal inaczej,a do tego jest niewielki,dyskretny i pryzjemny w uzyciu wiec teraz sam wola jak Mu sie konczy do tego ma swoj szampon,krem do twarzy i preparat na porost włosów (bo ma obsesje ze wylysieje) wiec mnie to w zupełnosci wystarcza.Pewnie,ze czasem z maslanymi oczami patrzy sie na tych opalonych facetów z nienaganna fryzura i idealnymi paznokciami ale i tak swojego faceta nie oddam-jak to sie mówi -ciasny ale własny hahhaha
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując