Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problemy z zębami w ciąży
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-05, 18:55   #15
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: ciąża a znieczulenie zęba

Cytat:
Napisane przez Wisienka29
Kilka dni temu dowiedziałam się że jestem w ciązy. będzie to chyba 4 tydzień .we wtorek idę do lekarza . ale martwię się gdyż ok. 2 tyg . temu podczas leczenia zęba otrzymałam znieczulenie. Dodatkowo w minionym okreie zdarzyło mi się zażyć aspiryny , ibuprom. Martwię się jaki to może mieć wpływ na dzieciątko.
Napiszcie proszę o swoich doświadczeniach w tej sprawie
Moze i ktos napisze ze bzdrury napisalam, ale ja pare razy juz czytalam i ogladalam konkretne programy i tam zawsze gadali, ze jak w tych pierwszych poczatkowych 2 tygodniach cos sie wezmie lub poje alkohol, to nie powinno sie przejmowac, bo dopiero po tym czasie zaplodniona komorka zaczyna sie laczyc z matka, zaczyna wytwarzyac polaczenie z matka i wtedy z krwi matki bierze sobie potrzebne elementy zeby rosnac, zaczyna sie potem tworzyc pepowina miedzy matka a dzieckiem,,a wczesniej nie ma takiego polaczenia, wiec kobiety ktory cos zazywaly przez te pierwsze 2 tygodnie , kiedy sie jest nie swiadomym ciazy, nie musza sie obawiac, ze to moze dziecku zaszkodzic. Nie raz to juz slyszalam i czytalam na ten temat, moj lekarz tez cos takiego wspomnial, wiec ja bym sie nie bala, gorzej gdy bierze sie leki po tym okresie.
Moze sie myle, wiec prosze na mnie nie krzyczec, moze sa juz nowe badania, ktore tego nie potwierdzaja, a wrecz zaprzeczaja. ja mam takie wiadomosci
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując